Prusa filament
PLA
Refill
Prusa Prusament PLA Vanilla White Refill (NFC), 1,75 mm / 1000 g (900 g)
€23.99
€26.66/kg
PLA
Glitter
Refill
Prusa Prusament PLA Prusa Galaxy Black Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
€23.99
€26.66/kg
PETG
Glitter
Refill
Prusa Prusament PETG Prusa Galaxy Black Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
€23.99
€26.66/kg
Can't find what you're looking for? Search filament Prusa on Amazon.es (affiliate link)
Price per kilo = spool price ÷ net filament weight. For packs the total weight is used. Shops that sell in US dollars (US$) are not converted to euros. Delivery time to mainland Spain published by each shop, in business days from dispatch. It is indicative: it does not include handling time or carrier delays. “House brand” marks a shop's own label whose manufacturer is not declared; they can be hidden under Options.