Filament Prusa
PLA
Recàrrega
Prusa Prusament PLA Vanilla White Refill (NFC), 1,75 mm / 1000 g (900 g)
23,99 €
26,66 €/kg
PETG
Recàrrega
Prusa Prusament PETG Anthracite Grey Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
23,99 €
26,66 €/kg
PETG
Translúcid
Recàrrega
Prusa Prusament PETG Clear Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
23,99 €
26,66 €/kg
PLA
Purpurina
Recàrrega
Prusa Prusament PLA Prusa Galaxy Black Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
23,99 €
26,66 €/kg
PLA
Purpurina
Recàrrega
Prusa Prusament PLA Galaxy Silver Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
23,99 €
26,66 €/kg
PETG
Purpurina
Recàrrega
Prusa Prusament PETG Prusa Galaxy Black Refill (NFC), 1,75 mm / 900 g
23,99 €
26,66 €/kg
No trobes el que busques? Cerca filament Prusa a Amazon.es (enllaç d'afiliat)
Preu per quilo = preu de la bobina ÷ pes net de filament. En els packs es fa servir el pes total. Les botigues en dòlars (US$) no es converteixen a euros. Termini de lliurament a l'Espanya peninsular que publica cada botiga, en dies feiners des que surt la comanda. És orientatiu: no inclou el temps de preparació ni les incidències del transport. «Marca de distribuïdor» indica les etiquetes pròpies d'una botiga que no declara el fabricant; es poden amagar a Opcions.