Fiberlogy filament
PETG
Translucent
Refill
Fiberlogy Easy PETG Refill Burgundy Transparent, 1,75 mm / 850 g
€16.37
€19.26/kg
PETG
Translucent
Refill
Fiberlogy Easy PETG Refill Pure Transparent, 1,75 mm (850 g)
€18.19
€21.40/kg
PETG
Translucent
Refill
Fiberlogy Easy PETG Refill Light Green Transparent, 1,75 mm (850 g)
€18.19
€21.40/kg
PETG
Translucent
Refill
Fiberlogy Easy PETG Refill Orange Transparent, 1,75 mm / 850 g
€18.19
€21.40/kg
Can't find what you're looking for? Search filament Fiberlogy on Amazon.es (affiliate link)
Price per kilo = spool price ÷ net filament weight. For packs the total weight is used. Shops that sell in US dollars (US$) are not converted to euros. Delivery time to mainland Spain published by each shop, in business days from dispatch. It is indicative: it does not include handling time or carrier delays. “House brand” marks a shop's own label whose manufacturer is not declared; they can be hidden under Options.