Filament Fiberlogy
PETG
Translúcid
Recàrrega
Fiberlogy Easy PETG Refill Burgundy Transparent, 1,75 mm / 850 g
16,37 €
19,26 €/kg
PETG
Translúcid
Recàrrega
Fiberlogy Easy PETG Refill Pure Transparent, 1,75 mm (850 g)
18,19 €
21,40 €/kg
PETG
Translúcid
Recàrrega
Fiberlogy Easy PETG Refill Light Green Transparent, 1,75 mm (850 g)
18,19 €
21,40 €/kg
PETG
Translúcid
Recàrrega
Fiberlogy Easy PETG Refill Orange Transparent, 1,75 mm / 850 g
18,19 €
21,40 €/kg
No trobes el que busques? Cerca filament Fiberlogy a Amazon.es (enllaç d'afiliat)
Preu per quilo = preu de la bobina ÷ pes net de filament. En els packs es fa servir el pes total. Les botigues en dòlars (US$) no es converteixen a euros. Termini de lliurament a l'Espanya peninsular que publica cada botiga, en dies feiners des que surt la comanda. És orientatiu: no inclou el temps de preparació ni les incidències del transport. «Marca de distribuïdor» indica les etiquetes pròpies d'una botiga que no declara el fabricant; es poden amagar a Opcions.