Filament XYZfilaments
TPU
Marca de distribuïdor
18,44 €
24,59 €/kg
TPU
Marca de distribuïdor
Filamento TPU 90A XYZflex Naranja Melocotón 750gr. XYZfilaments®
18,44 €
24,59 €/kg
TPU
Marca de distribuïdor
Filamento TPU 90A XYZflex Rosa Intenso 750gr. XYZfilaments®
18,44 €
24,59 €/kg
TPU
Marca de distribuïdor
Filamento TPU 90A XYZflex Gris Plata 750gr. XYZfilaments®
18,44 €
24,59 €/kg
TPU
Marca de distribuïdor
Filamento TPU 90A XYZflex AMARILLO 750gr. XYZfilaments®
18,44 €
24,59 €/kg
TPU
Fluorescent
Marca de distribuïdor
OUTLET TPU 94A XYZflex GLOW Premium 250gr. XYZfilaments®
8,99 €
35,96 €/kg
TPU
Fluorescent
Marca de distribuïdor
Filamento TPU 94A XYZflex GLOW Premium 250gr. XYZfilaments®
17,56 €
70,24 €/kg
No trobes el que busques? Cerca filament XYZfilaments a Amazon.es (enllaç d'afiliat)
Preu per quilo = preu de la bobina ÷ pes net de filament. En els packs es fa servir el pes total. Les botigues en dòlars (US$) no es converteixen a euros. Termini de lliurament a l'Espanya peninsular que publica cada botiga, en dies feiners des que surt la comanda. És orientatiu: no inclou el temps de preparació ni les incidències del transport. «Marca de distribuïdor» indica les etiquetes pròpies d'una botiga que no declara el fabricant; es poden amagar a Opcions.