SUNLU filament
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA+
USD
[Bigger Size, Longer Use, No Waste] 5KG Large Spool PLA Series 3D Printer Filament Collection
US$48.99
US$9.80/kg
PLA-CF
Glow in the dark
USD
SUNLU Special Filament 1KG, PLA-Glow in Dark, PLA-CF, ASA, EABS, PVB
US$10.99
US$10.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Canada Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Matte
USD
[Australia Only] SUNLU Basic Filament Collection – PLA, PLA+, PLA+ 2.0, PETG, PLA Matte & PLA Meta, From Everyday Prints to Pro Results
US$11.99
US$11.99/kg
PLA+
Translucent
Refill
USD
[Refill Freely, No Spool Waste] SUNLU Refill Filament 1KG, PLA, PLA+, PLA+2.0, PETG Filament, Compatible with 2025 SUNLU 3rd-Generation Reusable Spool and Bambu Reusable Spool
US$11.99
US$11.99/kg
Can't find what you're looking for? Search filament SUNLU on Amazon.es (affiliate link)
Price per kilo = spool price ÷ net filament weight. For packs the total weight is used. Shops that sell in US dollars (US$) are not converted to euros. Delivery time to mainland Spain published by each shop, in business days from dispatch. It is indicative: it does not include handling time or carrier delays. “House brand” marks a shop's own label whose manufacturer is not declared; they can be hidden under Options.