Recreus filament

480 results, page 1 of 10
PLA

PLA

Recreus Negro 3 kg

€84.91 €28.30/kg
Recreus In stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Negro 3 kg

€84.91 €28.30/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Blanco 3 kg

€84.91 €28.30/kg
Recreus In stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Blanco 3 kg

€84.91 €28.30/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Rojo 3 kg

€84.91 €28.30/kg
Recreus In stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Rojo 3 kg

€84.91 €28.30/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Negro 750 g

€21.90 €29.20/kg
Recreus In stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Negro 750 g

€21.90 €29.20/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Blanco 750 g

€21.90 €29.20/kg
Recreus In stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Blanco 750 g

€21.90 €29.20/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Rojo 750 g

€21.90 €29.20/kg
Recreus In stock Go to shop
PLA

PLA

Recreus Rojo 750 g

€21.90 €29.20/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PETG Translucent

PET-G HF

Recreus Transparente 3 kg

€98.86 €32.95/kg
Recreus In stock Go to shop
PETG Translucent

PET-G HF

Recreus Transparente 3 kg

€98.86 €32.95/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PETG Silk

PET-G HF

Recreus Verde metálico 3 kg

€98.86 €32.95/kg
Recreus In stock Go to shop
PETG Silk

PET-G HF

Recreus Verde metálico 3 kg

€98.86 €32.95/kg
Recreus Out of stock Go to shop
PETG

PET-G HF

Recreus Damantium azul 3 kg

€98.86 €32.95/kg
Recreus Out of stock Go to shop

Can't find what you're looking for? Search filament Recreus on Amazon.es (affiliate link)

Price per kilo = spool price ÷ net filament weight. For packs the total weight is used. Shops that sell in US dollars (US$) are not converted to euros. Delivery time to mainland Spain published by each shop, in business days from dispatch. It is indicative: it does not include handling time or carrier delays. “House brand” marks a shop's own label whose manufacturer is not declared; they can be hidden under Options.