783 resultats, pàgina 1 de 17
PLA+
Elegoo
Black
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
White
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Grey
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Neon Green
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Dark Blue
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Red
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Yellow
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Orange
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Pink
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Purple
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Translucent
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Sky Blue
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Sea Green
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Space Grey
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Fusta
Elegoo
Wood Color
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Beige
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA+
Elegoo
Brown
5 kg
51,49 €
10,30 €/kg
PLA
Elegoo
Black
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Black
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
White
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
White
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Grey
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Grey
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Neon Green
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Neon Green
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Dark Blue
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Dark Blue
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Red
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Red
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Yellow
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Yellow
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Orange
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Orange
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Pink
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Pink
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Purple
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Purple
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Translucent
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Translucent
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Sky Blue
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Sky Blue
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Sea Green
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Sea Green
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Space Grey
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Space Grey
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Fusta
Elegoo
Wood Color
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Fusta
Elegoo
Wood Color
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
PLA
Elegoo
Brown
5 kg
55,99 €
11,20 €/kg
No trobes el que busques? Cerca filament Elegoo a Amazon.es (enllaç d'afiliat)
Preu per quilo = preu de la bobina ÷ pes net de filament. En els packs es fa servir el pes total. Les botigues en dòlars (US$) no es converteixen a euros.
Termini de lliurament a l'Espanya peninsular que publica cada botiga, en dies feiners des que surt la comanda. És orientatiu: no inclou el temps de preparació ni les incidències del transport.
«Marca de distribuïdor» indica les etiquetes pròpies d'una botiga que no declara el fabricant; es poden amagar a Opcions.